Informace k táborům

Obecné informace k táborům

Na základě dlouholetých zkušeností s výukou a závoděním pořádáme příměstský Bike tábor ve vybraných lokací pro děti. Tábor je veden instruktory z týmu Cyklošvec Stevens s mezinárodními úspěchy.

 Děti si převezmeme ráno kolem 8. hodiny, budeme se o ně starat, učit ovládat kolo, hrát hry na kolech i bez nich, učit se základní servis, vyrazíme i na menší výlet v okolí atd. Hlavní náplní celého táboru bude technika ovládání kola v terénu. (sjíždění sjezdů, skákání, přejezdy přes překážky, průjezdy technickými pasážemi, atd. V ceně jsou instruktoři, teplé jídlo v restauraci, dopolední a odpolední svačinka, pitný režim, pomůcky k hrám, pronájem zázemí v případě špatného počasí, fotografie a ceny, Program bude přizpůsoben dovednostem, šikovnosti a zdatnosti dětí.

Pokud nemáte jízdní kolo, nebo některou část vybavení, můžete se dovybavit v naší půjčovně nebo v obchodě Cyklosvec.cz za zvýhodněné ceny

Program: 

08.00 hod. převzetí dětí v místě konání
08.00 - 10.00 rozcvička, hry, škola kola
10.00 - 10.30 dopolední svačinka
10.30 - 12.00 hry, škola kola
12.00 - 13.00 oběd
13.00 - 14.30 hry, škola kola a další sporty
14.30 - 15.00 odpolední svačinka
15.00 - 15.45 hry, škola kola a další sporty
15.45 - 16.00 konec, předávání dětí rodičům v místě konání

Poznámka: Potřebovat budete své kolo, přilbu a oblečení odpovídající počasí. Ochranná přilba je povinná. V ceně není úrazové pojištění. 

Brno

Oba termíny táborů proběhnou v okolí Mariánského údolí. Zázemí bude v zábavním parku Eldorádo, kde děti budou i obědvat. Kola si zde můžou přes noc na vlastní nebezpečí nechat.


Praha

Braník - zázemí tábora bude v areálu Vltavanů, kde děti budou i obědvat. Kola si zde můžou přes noc na vlastní nebezpečí nechat


Ostrava

. Zázemí bude v Landek parku, kde děti budou i obědvat. Kola si zde můžou přes noc na vlastní nebezpečí nechat.