Těšíme se na vaše dotazy

KONTAKT

Jan Bronczek 

+420 734 446 661 

Bankovní spojení 

Číslo účtu: 254200117/5500

Banka: Raiffeisenbank

*vždy uveďte do zprávy pro příjemce za co a za koho platíte


Otázky a odpovědi


Jak se registrovat?

V každé výukové sekci (kempy, tréninky, tábory, individuální výuka, atd.) najdete registrační formulář, který stačí vyplnit. Brzy od nás dostanete odpověď a další informace. 

Kde se lekce konají?

Vyučujeme poblíž měst Krnov, Opava, Bruntál, Ostrava, Praha, Brno, Zlín. Na přání však dojedeme po celé ČR.

Kolik lekce stojí?

Cena závisí na lokaci, délce kurzu a počtu osob. Čím více osob a delší čas, tím sazbu za hodinu snižujeme. Ceník je orientační.

Jaké potřebuji kolo?

Kurzy se dají absolvovat na jakémkoliv kole s horskými plášti. Určitě není potřeba celoodpružené. 

Hodnocení?

Hodnocení najdete na konci této stránky nebo na našich FB stránkách

Jak si pořídit náš poukaz?

Hledáte netradiční dárek pro Vaši ženu, kamarády, dítě, cyklistu, bikera, ...? Po celý rok si můžete zakoupit dárkový poukaz na naše služby. Stačí si vybrat službu nebo třeba jen slevu, kterou Vám pod kód nahrajeme.

Jak uplatnit náš poukaz? 

Poukaz je platný po celý rok. Stačí nám dát emailem vědět a poslat uvedený kód na přední straně. Můžete jej uplatnit na naše kempy, akce nebo individuální výuku. 
Kontaktní formulář

Máte dotaz, nejasnost nebo jinou otázku? Ozvěte se nám!

*Tento formulář neslouží k registraci


Recenze od zúčastněných


Martin Sukeník

Děkuji za super výuku. Vše klaplo dle domluvy. Šikovný instruktor mě odnaučil chyby, vše řádně vysvětlil, ukázal a posunul v ježdění o kus dále. Profi přístup, jde vidět že tomu velmi rozumí. Doporučuji.

Michaela Brožová

Pan Bronczek a slečna Linda učili naší dceru na kole. To, co nám se nepodařilo za půl roku oni hravě zvládli během dvou hodin. S dětmi to výborně umí, jsou milí a šikovní. Všem mohu jen a jen doporučit

Libor Tocháček

Nelča byla na kempu dnes poprvé a je opravdu nadšená. Díky za skvělou organizaci a určitě se zúčastníme i příští rok. Ať se vám daří.


Petra Fukalová 

Super kurz, syn si ho moc uzil a nemluvi o nicem jinem. Tesi se uz na dalsi bajecne straveny den na kole. Dekujeme!

Denisa Hagenová  

Děkuji za skvělý a profesionální přístup! S výukou jsem byla moc spokojena, vše co bylo domluveno platilo, navíc syn je lehce handicapován a i tak si s ním poradili! Všem mohu jen a jen doporučit a sama opět velmi ráda využiju.

Martina Komárková-Žídková

Skvělý přístup k dětem, nadšení dětí je tím důkazem, otázky typu "a kdy budeme zase jezdit? " je vše říkající. Vřele doporučuji.