Pravidelné tréniky

XC/Enduro oddíl Bikekurzy Galaxy Cyklošvec Stevens se primárně zaměřuje na výuku jízdy v terénu. Připravujeme jak závodníky, kteří soupeří s časem, tak i děti, které uvítají zajímavý a netradiční kroužek, chtějí se s kolem bavit a nemají závodní ambice. Oddíl má dvě věkové kategorie střelce a přípravku. Střelci poté mají dvě skupiny vyšší A a nižší B. Jaký je rozdíl mezi skupinami zjistíte níže. Jména jako Emil Hekele, Lukáš Smola, Jan Bronczek, Oldřich Míka, Lubomír Mošnička, Tomáš Kudlák, Libor Švec aj. závodí za tým Galaxy Cyklošvec Stevens.

Foto závody + tréninky

Kategorie A - Je pro děti, které kolo nadchlo a splňují podmínky pro přijetí. Baví je, chtějí se maximálně zlepšovat, pracovat na své technice a kondici. Vynechávají minimálně tréninků a kolo dokáži již v základech ovládat. Tato skupina má řadu výhod a je omezena počtem.

Kategorie B - Vstupní skupina, která má s ježděním v terénu méně zkušeností a proto je i pro trenéry více náročná na výuku. Touto skupinou si projde každý žák a po splnění podmínek může postoupit dále do naše oddílu.

Přípravka - Skupina pro ty nejmenší bajkery ve věku 3-5 let. Pro přijetí musí umět jezdit samostatně bez pomoci. Trénink mají zkrácený na 3 hodiny.

Celodenní pravidelné tréninky oddílu Bikekurzy Galaxy Cyklošvec Stevens

Výhody jednodenních tréninků

  • Budete mít pro sebe volný den, děti budou v našich rukou
  • Stihneme probrat více techniky a teorie za celý den
  • Nebudete muset víckrát dojíždět
  • Celou dobu budeme učit stejnou skupinu dětí
  • Tréninky budou na sebe navazovat
  • Vždy 1-2x za měsíc (v zimě tréninky v garážích)
  • Přípravka 3-5 let (zkrácená doba tréninku) cena 650,-/trénink
  • Střelci 6-13 let  999,- /trénink

Termíny zveřejňujeme 1-2 měsíce dopředu. Konkretní dotazy směřujte ideálně na tel. 734 446 661 nebo na náš email. 

Zimní příprava

V zimním období se přesouváme do krytých prostor, kde trénujeme techniku s dřevěnými překážkami, balanční prvky, průjezdy zatáčkami, menší skoky, koordinaci pohybů a spoustu dalšího. Zimní tréninky v hale jsou doplněné také kondiční přípravou. První trénink je zdarma pro ty, kteří by dál ve výuce nepokračovali.