Tvarožná Lhota - Lučina


  • Termín: 11-12.4 (so,ne)
  • Lokace: Trail of Life - Lučina
  • Typ: Základní 1. den, pokročilejší 2. den 
  • Akci lze absolvovat i na klasickém, obyčejném kole. Není potřeba drahé a celoodpružené
  • Maximální počet účastníků: 12
  • V ceně pronájem, instruktoři, pomůcky, výživa Penco
  • ve stejný termín probíhá i kemp pro děti
  • Cena: 2190,-

Co se na kempu budete učit?

V prvním dni bude výuka zaměřená na základy. Začátečník se za den ohromně posune a ti co už základy znají, doladí nedostatky a vyšperkují dané dovednosti k dokonalosti. Druhý den bude zaměřen na pokročilejší dovednosti. Samozřejmě bude kemp uzpůsoben a rozdělen do skupin, aby ho zvládl každý a odnesl si maximum jak začátečník, tak pokročilejší účastník

Pokročilejší -  technika skoku, dropu, průjezdy klopenými zatáčkami, bunny hop, průjezd technickými pasážemi, jízda po zadním, manuál, otočka přes přední kolo, čtení trailu, využití nerovností atd.

Základní - Správné postoje, rozložení těžiště, průjezdy zatáčkami, rovnováha, správné brzdění, průjezdy lehčími pasážemi, nadzvednutí předního a zadního kola atd. 


So:

9:00-12:00 - začátek kempu, výuka 

12:00 - oběd

12:30-16:00 - pokračování ve výuce 

16:00-17:00 - konec kempu

Ne:

9:00-12:00 - začátek kempu, výuka 

12:00 - oběd

12:30-15:00 výuka, konec kempu 


Tvarožná Lhota - Lučina

V jihovýchodní části naší republiky blízko slovenských hranic, se nachází singletraily jménem Trail of Life. Leží v nádherné krajině Bílých Karpat. Jezdí se tady po stezkách, který vytvořila příroda. A to je pravé ježdění, které milujeme! Je zde pět okruhů s celkovou délkou 130 km. Nečekejte vyhlazený povrch. Přírodní technické pasáže, kořeny, šutry, přírodní klopenky. Vlastně vše, co pro skvělé zážitky potřebujete. 

Z hlediska zázemí nabídne Lučina velké parkoviště, koupání v přírodním koupališti, restaurace, kemp. Je zde také skill centrum s obrovským pumptrackem. 

Na kopec si vyšlápneme za své síly. Po cestě dolů si budeme zastavovat na technických místech, kde si vysvětlíme správnou techniku jízdy, nacvičíme danou dovednost, trik, atd. Část výuky bude probíhat na travnatých plochách. Budeme rozděleni do skupinek, abychom dosáhli co největšího pokroku a zábavy. Večer nás čeká opékačka, zhodnotíme výkony, mrkneme na chyby a správné provedení dovednosti přes foto a videoanalýzu.


Ubytování 

 individuálně: https://www.e-chalupy.cz/jizni_morava/ubytovani/tvarozna-lhota/

Máme v chatě pár míst na víc + louku pro stanování.