Tréninky v nouzovém stavu

16.10.2020

Jak všichni víme, scházet se je povolené pouze v počtu 6 osob. Po dlouhém rozmýšlení, jsme se nakonec rozhodli dále pokračovat i za těchto nevýhodných podmínek (pro nás). Předpokládáme, že během blízké doby se zakáže úplně vše, tak si to pojďme ještě užít, dokud to jde. 


Jak se bude trénovat? 

Každý z instruktorů bude mít maximálně 5 dětí. Skupinek bude několik, maximálně však 4. Každá z nich bude zcela nezávislá od ostatních. Bude mít vlastní nástup, program, oběd i konec. Jelikož jsou restaurace zavřené, oběd si objednáme a necháme dovést. 


Každý z účastníků bude mít s sebou roušku. Celý trénink budeme venku vč. oběda na čerstvém vzduchu, mezi sebou máme minimálně rozestup v délce kola, tzn. že riziko onemocnění na kempu je minimální. 


Budoucnost akcí se bude odvíjet od nařízení vlády a počasí. Minulý rok byly poslední tréninky v půlce prosince (ne z důvodů špatného počasí). Pokud nebude mrznout a sněžit, tak tréninky budou nadále pokračovat venku. Když jezdí lidé na hory v -10 stupních, sjíždí kopce a fouká na ně, myslíme, že není problém dítě řádně obléct a vyslat jej na čerstvý vzduch v teplotách 3-10 stupňů. 


Soustředění v NMnM bude přesunuto na jiný termín (dáme vědět). Ostatní tréninky proběhnou dle termínů na webu, ale do maximálního počtu 20 osob v oddělených skupinách. Ve většině lokacích je dětí zdaleka více, takže někteří se na trénink nevejdou. Proto přidáme další termíny, kt. mohou být vypsané i přes týden. Bohužel se do víkendu vše nevleze, takže budeme rádi, když uděláte výjimku a děti omluvíte z jednoho dne online výuky. Budeme Vás informovat sms zprávou a objeví se i zde na webu, či FB stránce.

Děkujeme za spolupráci,

Tým Bikekurzy.cz