O NAŠICH KURZECH


Už několikátým rokem vyučujeme techniku jízdy na horském kole. Předáváme naše dovednosti a zkušenosti jak ze závodů, tak z běžných situací v terénu. Pořádáme tábory, kurzy, individuální výuku jak pro děti, tak dospělé. Po celé republice. Přijedeme přímo k Vám a naučíme Vás, co si budete přát. Na všem se s námi dá domluvit. JAN BRONCZEK

Honza jezdí závodně enduro. Závodí jak u nás, tak i po Evropě za tým Cyklošvec pod značku kol Stevens. Mimo závodění vyučuje třetím rokem. Rodiče jsou z něj vždy nadšení. Dokáže naučit cokoliv. Jak děti, tak dospělé. Výuka ho velmi baví.  


            LINDA VILÁŠKOVÁ

Linda je sympatická a šikovná instruktorka. Ježdění ji moc baví a to platí taktéž o výuce. S dětmi si moc rozumí a dokáže je zabavit nejen na kole. Je to také naše zdravotnice. 

Hynek Kundera 

Hynek je biker tělem i duší. Jak sedne na kolo a vjede na trail, je radost se na něj dívat. Techniku ovládá skvěle a manuál obzvlášť. Je to člověk plný energie, který rád poradí a skvěle vše vysvětlí. 

Tomáš Aujeský

Tomáš jezdí na kole už 15 let. Miluje jízdu v terénu. Je z Brna, kde má projeté všechny cestičky. Každému se líbí jeho kolo bez jedné nohy odpružené vidlice. Rád se baví a poznává nové lidi. Jde mu moc dobře práce s dětmi i dospělými.