.      

Pojeď s námi na nezapomenutelný bike tábor. Do místa kde závodí světová špička na horských kolech. To je Nové Město na Moravě a bike aréna Vysočina!

Nové Město na Moravě

  • Termín: 9-13.8.2021
  • Maximální počet osob: 7/1 instruktor
  • Pro kluky a holky ve věku 7-15 let, vhodný pro začátečníky i pokročilé!
  • Vhodné i pro klasické, obyčejné kolo. Není potřeba celoodpružené
  • Cena: 6450,- 

Pojeď s námi na pobytový tábor na Vysočinu. Čeká tě týden plný ježdění, výuky techniky, výletů, her, zábavy a relaxu. Celý týden tě budou vyučovat naši závoďáci a enduro instruktoři, kteří mají za sebou úspěchy na závodech po celé Evropě. Výuka bude probíhat v bike aréňě Vysočina, která nabízí spoustu trailů, technických pasáží, pumptrack a mnoho lesních stezek v okolí. Za týden se naučíš spoustu dovedností, odneseš mnoho cenných rad a budeš své kolo ovládat správně. Samozřejmě zažiješ spoustu zábavy a poznáš nové kamarády. To je ale jen pár z mnoha věcí, na které se můžeš těšit a udělají tvůj bike týden nezapomenutelným.  


Bydlet budeme ve vlastních stanech v autokempu Sykovec nedaleko bike arény. K dispozici bude společenská místnost, kuchyně, dostatek sprch a wc. 

Okolí přímo vybízí pro cyklistiku, túry či procházky po krásném okolí Vysočiny. Celoročně je tato lokalita vyhledávanou turistickou oblastí jak pro zimní sporty - běžecké a sjezdové lyžování, tak cykloturistika a pěší turistika v létě.

V blízké Vysočina Aréně, která je vzdálená asi 4 km, se konají během roku významné akce - SP Biatlon, SP horských kol, Stopa a kolo pro život a jiné. 

Cena zahrnuje:

Snídaně, obědy, 2x denně svačinu, večeře, pitný režim, instruktory, program po celý den, pomůcky, překážky, menší servisní zásahy, náhradní program v případě velkého deště, pronájem zázemí, jmenovky atd.Obecné informace k táborům

Na základě dlouholetých zkušeností s výukou a závoděním pořádáme Bike tábory ve vybraných lokací pro děti. Tábor je veden instruktory z týmu Cyklošvec Stevens s mezinárodními úspěchy.

 O děti se celý den budeme starat, učit ovládat kolo, hrát hry na kolech i bez nich, učit se základní servis, vyrazíme i na  výlet v okolí atd. Hlavní náplní celého táboru bude technika ovládání kola v terénu (sjíždění sjezdů, skákání, přejezdy přes překážky, průjezdy technickými pasážemi atd).  Program bude přizpůsoben dovednostem, šikovnosti a zdatnosti dětí.

Pokud nemáte jízdní kolo, nebo některou část vybavení, můžete se dovybavit v naší půjčovně nebo v obchodě Cyklosvec.cz za zvýhodněné ceny.

Orientační program:

08.00 - budíček, snídaně, ranní hygiena

09.00 - 10.30 rozcvička, hry, škola kola

10.30 - dopolední svačinka
10.30 - 12.00 hry, škola kola
12.00 - 13.00 oběd
13.00 - 14.30 hry, škola kola a další sporty
14.30 - 15.00 odpolední svačinka
15.00 - 17:00 hry, škola kola a další sporty
17:00 - 18:00 volný program pod dohledem instruktorů

19:00 - 20:00 večeře, hygiena 

20:00 - 22:00 večerní program

22:00 - večerka

- uprostřed týdne den bez kola, výlet atd.