Vícedenní kempy

Malá Morávka

  • Termín: 21-22.9.2019 (SO,NE)
  • Lokace: Bike park Kopřivná
  • Maximální počet účastníků: 6 osob/1 instruktor
  • Cena: 1990,- + lanovka na dva dny 640,- (dle ceníku bikeparku Kopřivná)
  • Typ: Pokročilejší + skupina pro začátečníky
  • V ceně lanovka, pronájem, instruktoři, pomůcky, pitný režim, výživa od Penco 
  • Vhodný i pro starší děti 

Dvoudenní bike kemp v Jeseníkách!


Výuka bude probíhat v krásném prostředí Malé Morávky, konkrétně v bikeparku Kopřivná. K dispozici je jedna z nejmodernější lanovek v Evropě , která nás bude vyvážet na vrchol kopce. Po cestě dolů si budeme zastavovat na technických místech, kde si vysvětlíme správnou techniku jízdy, nacvičíme danou dovednost, trik, atd. Několik dovedností si však budeme trénovat i mimo bikepark. Výuka bude probíhat cca od 9 do 16 hodin. Večer nás čeká opékačka, zhodnotíme výkony, mrkneme na chyby a správné provedení dovednosti přes foto a videoanalýzu. 


Co se na kempu budete učit?

Pokročilejší - nejprve si zopakujeme v rychlosti několik základních dovedností, vylepšíme je a doladíme nedostatky, poté se vrhneme na techniku skoku, dropu, průjezdy wallridem a klopenými zatáčkami, bunny hop, průjezd technickými pasážemi, jízda po zadním, čtení trailu, využití nerovností atd. 

Základní - Správné postoje, rozložení těžiště, průjezdy zatáčkami, rovnováha, správné brzdění, průjezdy lehčími pasážemi, nadzvednutí předního a zadního kola atd. 


So:

9:00-12:30 - začátek kempu, výuka

12:30- oběd

13:00-16:00 - pokračování ve výuce 

19:00 - opékačka v kempu, foto a videoanalýza 

NE:

9:00-12:00 - začátek kempu, výuka 

12:00 - oběd

12:30-15:00 - pokračování ve výuce 

15:00 - konec kempu

Ubytování

Ubytovat se můžete ve stanu, autě v kempu vedle bikeparku, z ubytování doporučujeme Penzion Mája. Můžete využívat wellness a cena je dostupnější než v hlavním hotelu Kopřivná nebo využijte jiné z mnoha ubytování v Malé Morávce.